Visos elektroninėje parduotuvėje DOVANUNAMAI.LT  parduodamos prekės pristatomos Lietuvoje pagal pirkimo metu pasirinktą prekių pristatymo būdą:

·         „Atsiėmimas Vilniuje, prie BIG parduotuvės esančiame KAMANĖ verslo centre UKMERGĖS G. 369A (10-16 val. d.d.) “,

·         „Pristatymas į namus“

·         „Pristatymas į siuntų terminalą LP EXPRESS 24“, 

·         „Pristatymas į siuntų terminalą OMNIVA”.

·          Perkant už 100 Eur ar daugiau "Pristatymas į namus Vilniaus mieste“ yra nemokamas.

 

       Prekių pristatymo terminai:

·         Pristatymas į namus Lietuvoje – 2 – 4 darbo dienos;

·         Pristatymas į siuntų terminalą LP EXPRESS 24 – 2 – 3 darbo dienos;

·         Pristatymas į siuntų terminalą OMNIVA – 2 – 3 darbo dienos;

 

NUSIŲSK DOVANĄ TAM, KURIO PASIEKTI PATS NEGALI!

 

Gyveni užsienyje? O gal turi artimųjų kitame Lietuvos gale, kuriems taip nori nusiųsti pasveikinimą ir dovaną? O gal nori padaryti siurprizą mylimam žmogui?

Užsisakyk dovanų rinkinį ir atsiskaitant pažymėk, kad Norėčiau, kad mano užsakymas būtų supakuotas kaip dovana (papildomas mokestis 3eur), taip pat parašyk sveikinimo tekstą ir mes pasirūpinsime, kad dovana būtų ypatingai suasmeninta.

  

Pasirinkus pristatymą į namus Lietuvoje, prekės pristatomos užsakyme nurodytam gavėjui į namus Lietuvoje. Neradus siuntos gavėjo namuose, jo gaunamosios pašto korespondencijos dėžutėje paliekamas pranešimas apie gautą siuntą. Gavėjas siuntą turi atsiimti jo adresui priskirtame pašte.

Pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą LP EXPRESS 24 arba OMNIVA, būtina nurodyti terminalą, kuriame pageidaujama atsiimti prekes. Užsakytos prekės bus pristatytos į nurodytą terminalą. Keisti terminalo vėliau nebus galima.
Apie į siuntų terminalą LP EXPRESS 24 / OMNIVA pristatytas prekes gavėjas bus informuotas trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu, kur bus nurodytas kodas – jį reikės suvesti terminalo ekrane. Nesuvedus kodo, prekių iš terminalo nebus galima atsiimti.
Į siuntų terminalą LP EXPRESS 24 pristatytos prekės nemokamai saugomos pirmas 3 paras. Per šį laikotarpį iš siuntų terminalo neatsiimtos prekės perkeliamos į siuntoms saugoti numatytus Lietuvos paštus. Juose prekės bus saugomos 30 kalendorinių dienų. Apie tai siuntos gavėjas bus informuotas SMS žinute ir / ar el. paštu.
Kiekviena siuntos saugojimo pašte diena apmokestinama 0,35 Eur (su PVM) mokesčiu. Atsiimdamas prekes gavėjas turės sumokėti už visą prekių saugojimo pašte laikotarpį.