Rinkinys harmonijai

30,00 €
Nėra mokesčio

Palinkėk jai harmonijos dovanodamas šį rinkinį. 

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Saugus pirkimas

 

Pristatymas į namus ar paštomatus

Puiki dovana moteriai, kuriai norėtumėte padovanoti ramybę, atsipalaidavimą ir mielą laiką su naudinga knyga Red Heart on Google

Šį puikų rinkinį sudaro knyga "Mano profesinio ir asmeninio gyvenimo balansas", žvakė, vonios druska, atpalaiduojančiais eteriniais aliejais prisotintas vonios burbulas, šokoladukas "Geisha"  ir patalynės purškiklis su eteriniais levandų ir ramunėlių aliejais. Dovanos guli ant balto popieriaus drožlių, papuošta kviečių puokštele. Jeigu norite kalėdinio papuošimo - parašykite žinutę užsakant prekę, mielai papuošime.

 "Mano profesinio ir asmeninio gyvenimo balansas" knygoje rasite įvairiausių kvėpavimo ir mankštos pratimų, įkvepiančių citatų, apmąstymui skirtų tektų ir daugybę patarimų įvairiems gyvenimo atvejams. Atsipalaidavimo ir kūrybos valandėlėms skirta nemažai receptų, kuriais galima paįvairinti pietų ar užkandėlių pertraukos valgiaraštį, bei įvairiausių kūrybinių, gamybinių užduočių ir idėjų, kuriomis kiekvienas praturtins savo laisvalaikį.

Avon planet spa Aromatherapy pagalvės purškiklis - tai raminantis Prancūzijos levandų ir ramunėlių aliejų derinys, kurio švelnus aromatas pavers miegamąjį ramybės oaze, kurioje galėsi kokybiškai pailsėti. Papurkšk ant pagalvės arba ore. Nepalieka dėmių.

Įpakavimas: dovana patalpinta kartoninėje, rudoje, atverčiamoje dėžutėje, kuri siunčiant bus saugiai patalpinta į didesnę siuntimui skirtą dėžę.

#15M
1 Vienetas
chat Komentarai (0)